10 Ocak 2013 Perşembe

Kurtlar Vadisi Pusu 177.Bölüm 10 Ocak 2013


Maskeli Fedainin Pusat olmadığını, Pusat'ın sadece hem seyircilere hemde maskelinin düşmanlarına karşı bir yem olduğunu belirtmek istiyoruz. Balayı ve yılbaşı tatili sona eren Necati Şaşmaz, Maskeli Fedai (Polat Alemdar) rolü ile büyük bir ihtimalle bu bölümde karşımıza çıkacak.

Aynura Abdülhey'i neden vurdu? Maskeliyi götürmek isteyen Akif ve Aynura Cahit ve Abdulhey'e kafa tutacaklar. Aynura bunun neticesinde Abdulhey'i vuracak.

Maskeli Fedai'nin Pusat Çakır olduğunu öğrenen Abdülhey yaralandı. Abdülhey'in durumu ağır...

Abdulhey neden yaşamak istemiyor? Polat'ın öldüğüne inanan Abdulhey sağlığına kavuşmak istemiyor ve adeta ölmek istiyor.

Haini bulmak için herşeyi göze alan Ak Saçlı tehlikeye düşüyor. Sencer bey ihtiyarlar heyetini toplayıp Ak Saçlı'yı öldürme kararı alıyor. Ak Saçlı ölecek mi? Maskeli Fedai (Polat Alemdar) Ak Saçlıyı kurtalabilecek mi?

Ak Saçlının yakın koruması Rauf, Ak Saçlı'nın öldürüleceğini Maskeli Fedaiye ulaştırabilecek mi? Ya Rauf kurtulabilecek mi?

Maskeli Fedai (Polat Alemdar) Semih'e neler yaptı? Semih'ten Sencer bey'in hain olduğunu öğrenip O'nun peşine düşebilecek mi?

Sencer bey'in planları beklediği gibi gidip Ak Saçlı'yı öldürebilecek m? Sencer bey Ak Saçlı olabilecek mi? Yoksa Polat Alemdar (Maskeli Fedai) Sencer beyi yakalacak mı?

Savcı Leyla Polat'ın yaşadığını öğrenecek mi?

Kara, Baki, İmdat ve 2 KGT Elemanı Rus Generalin elinden kurtulabilecek mi? Esir olan KGT elamanları Rus Generali öldürebilecekler mi?

Bağlantılar