27 Eylül 2012 Perşembe

2012-ÖSYS Ek Yerleştirme Kılavuzu indir 27 eylül


2012-ÖSYS Ek Yerleştirme az önce yayınlandı hemen indir.2012-2013 öğretim yılı için merkezi yerleştirmede boş kalan,  yerleştirilen adayların kayıt yaptırmaması nedeniyle boşalan ve 2012-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu yayımlandıktan sonra açılan yükseköğretim programlarının kontenjanlarına 2012-ÖSYS sonuçlarına göre ÖSYM tarafından ek yerleştirme yapılacaktır.
Adaylar, 2012-ÖSYS Ek Yerleştirme tercihlerini, 27 Eylül-1 Ekim 2012 tarihleri arasında başvuru merkezleri aracılığıyla veya internet üzerinden bireysel olarak kendileri yapacaklardır. 2012-ÖSYS merkezi ilk yerleştirmede tercih işlemi yapılabilen tüm Ortaöğretim Kurumu (Okulu) Müdürlükleri ve ÖSYM Sınav Merkezi Yöneticilikleri ÖSYS’de Başvuru Merkezi olarak görev yapacaklardır. Başvuru Merkezleri, resmi iş günü ve resmi iş saatleri arasında başvuru alacaklardır. Başvuru süresi uzatılmayacaktır. Adaylar, tercihlerini Başvuru Merkezi aracılığıyla yaptıklarında ödeyecekleri 3,00 TL tutarındaki hizmet ücreti dışında başka bir ücret ödemeyeceklerdir. Posta ile Merkezimize gönderilen Tercih Formları işleme alınmayacaktır.
Tercih işlemleri, 27 Eylül 2012 tarihinde saat 12.00’de başlayacaktır.
Ek Yerleştirme kurallarına ilişkin bilgiler, 2012-ÖSYS Yükseköğretim Programlarına Ek Yerleştirme Kılavuzunda yer alacaktır. Adaylar, 2012-ÖSYS Ek Yerleştirme Kılavuzu ile Tercih Formuna 27 Eylül 2012tarihinden itibaren ÖSYM'nin http://www.osym.gov.tr internet adresinden ulaşabileceklerdir. Kılavuz dağıtımı ve satışı yapılmayacaktır. Ek yerleştirme için başvuracak adayların bu kılavuzu dikkatle incelemeleri gerekmektedir. Kılavuz basılı olarak dağıtılmayacağından adayların ÖSYM’den yapılan duyuruları takip etmeleri yararlarına olacaktır.
Ek yerleştirme işlemleri, 2012 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sistemi (ÖSYS) Kılavuzu, 2012-ÖSYS Yükseköğretim Programları ve Kontenjanları Kılavuzu ile 2012-ÖSYS Yükseköğretim Programlarına Ek Yerleştirme Kılavuzunda belirtilen esaslara göre yapılacaktır.
Adaylara ve kamuoyuna duyurulur.

Organize Matbaa Yönetim Sistemi


İnternet Aktif Yazılım,uzun yıllardır matbaa sektörüne yazılım çözümleri ürütmekte ve firmalara bu konuda bilişim danışmanlığı hizmeti vermektedir.Sektörel gelişmeleri takip ederek sektördeki yenilikleri ürettiği ürünlere sürekli olarak yansıtmaktadır.Bunu yaparken de müşteri memnuniyeti,üründe ve hizmette kalite anlayışını ilke edinmişitir.Bu bölümde INTERNET AKTIF YAZILIM’ın Matbaa Sektörü için ürettiği yazılım çözümlerini bulacaksınız.
Matbaa Yönetim Sistemi
OMYS,matbaanızda ürettiğiniz ürünlerin yaşam döngüsünü kontrol altına alan bir yazılımdır.Modüler bazda PHP platformu ve MYSQL veri tabanını kullanarak web tabanlı olarak hazırlanan OMYS bu yönü ile kullanıcılarına bir çok avantaj sunmaktadır.İNTERNET AKTİF YAZILIM müşteri tesilcilerinizin satış ve pazarlama aktivasyonlarından,ürünün üretilip sevk edilene ve daha sonra müşteri memnuniyetinin kayda alınmasına kadar her aşamayı kayıt ve kontrol altına alan bir sistemdir.


OMYS Nedir
OMYS Nedir
OMYS
OMYS
Organize-Matbaa-Yonetim-Sistemi
Organize-Matbaa-Yonetim-Sistemi

Bağlantılar