13 Eylül 2012 Perşembe

Yeşilin Verdiği Huzur Rize


Tatilde en çok aradığımız şeylerden birisi de huzurdur. Huzuru yakaladığımız ortam bizi
rahatlatabilecek en güzel ortamdır. Rize merkezde bulunan otel adedi turist sayısını kat ve kat
karşılamaktadır. Burada ülkemizin en güzel yerlerinden biri olan eşşsiz cennet mekanlarından biri ile
tanışacaksınız .

Örneğin Rize Yaylalar, rakımın yüksekliğiyle gelen huzurlu ve temiz hava sizi bir yandan
ferahlatır diğer yandan ise çektiğiniz sıkıntıları alır götürür. Rize samimi bir toplum düzenine sahiptir.
O bölgenin insanları gelene kapısının hep açık olduğunu, misafirperverlikten gocunmayacaklarını
söylemeye çekinmezler. Birçok tanıtım amaçlı oluşturulan televizyon programları da tanıtım amaçlı
Rize yaylalarını tercih etmiştir. Tatilini geçirmek için Rize’yi seçen insanlar hem ulaşım hem de otel,
barınma konusunda da sıkıntı yaşamadıkları için Rize yaylalarını gezip görmeden geçememiştir.
Ayder Yaylası gerek elektrik olsun, gerek telefon imkânı olsun çok gelişmiş bir yayla olduğundan
herkesçe tanınan, bilinen en ünlü yayla; Ayder Yaylası’dır. Eğer bir yakınınız yoksa İnternet üzerinden
butik otel fiyatları hakkında minik bir araştırma yapmanız tavsiye olunur.

Rize ve ilçelerinde bulunan oteller size huzura kavuşturacaktır.

Yüksek ve Düşük Tansiyonun Ortak Noktaları


Sağlık sorunları, bir insanın hayatında önemli bir yer kaplamaktadır. Kişisel rahatsızlıklar ve hastalıklar, insanı her açıdan etkileyebilmektedir.

 İlk etapta fiziksel olarak başlayan bu durum, zamanla psikolojik sorunların meydana gelmesine de ortam hazırlamaktadır. Sağlık sorunu dendiği zaman akla büyük ve küçük rahatsızlıklar gelmektedir. Herzaman yine de yanınızda bir tansiyon aleti bulundurun.

Büyük rahatsızlıklar, kimsenin asla isteyemeyeceği büyük tahrip yaratan rahatsızlıklardır. Bu tür hastalıklar, genelde insanların bir kısmında görülmektedir. Küçük çaplı rahatsızlıklar ise hemen herkes tarafından gün içerisinde görülebilir. Örneğin; grip, baş ağrısı, karın ağrısı, mide ağrısı, baş dönmesi gibi rahatsızlıklar küçük çapta olmaktadır.
Küçük ve büyük rahatsızlıklar, bazen ortak sebeplerden kaynaklanabilmektedir. Örneğin; ufak bir baş dönmesi ve büyük bir baş ağrısı tansiyondan kaynaklanabilir. Baş dönmesi, genellikle düşük tansiyonun belirtileri arasında gösterilebilir. Eğer başınız feci şekilde ağrıyorsa, beyin damarlarında bir tıkanıklık ya da baskı olabilir, bu da yüksek tansiyonun bir sonucu olabilir. Tansiyon aleti kullanarak tansiyonunuzu ölçebilir, bu şekilde değerlerinizi karşılaştırabilirsiniz. Yüksek ya da düşük tansiyon sonucunda ciddi sorunlarla muhatap olabilirsiniz, bu nedenle tansiyon aleti ile ölçtüğünüz bilgiler eşliğinde doktorunuza danışmanızı öneririz.

Yatak odası dekorasyonu için dikkat edilmesi gerekenler


Ev dekorasyonu için en şık mobilyaların kullanıldığı odalardan biri olan yatak odası, dekorasyon tarzında çok fazla değişiklik yapılamayan alanlardan.

Yatak odası dekorasyonu için alacağınız mobilyalarda dikkat etmeniz gereken birkaç küçük nota var.
Öncelikle alacağınız mobilyaların boyama tipine dikkat edin. Bütün gece uykuda derin derin soluyacağınız için, mobilyalarınızda kullanılan boyanın sağlıklı bir yapıda olduğundan emin olun. Alacağınız yatağın sandıklı veya bazalı olması, fazla gelen yorgan, yastık veya hurç içindeki eşyalarınızı koyabileceğiniz alan oluşturur. Elbise dolabının gömme dolap olması size yerden tasarruf sağlar.


 Elbise dolaplarının bol kısa rafları yaptırın. Zira en çok ihtiyacınız olan raf sistemleri oluyor. Elbise dolaplarının tek bir kapağına boy aynası monte ettirebilirsiniz bu iyi bir ev dekorasyonu için temel konulardan biridir. Çekmeceli komedinler kullanarak takılarınızı, aksesuarlarınızı, makyaj malzemelerinizi saklayabilirsiniz. Yatak odası lambası için yatak kenarların dokunmatik lambalar monte ettirebilirsiniz. Yatak odası halısı için mümkün olduğunca küçük halılar hatta pas pas şeklinde halılar kullanabilirsiniz.
Son moda yatak odası mobilyaları ile sade ama şık ve konforlu bir yatak odası dizayn etmek sizin elinizde. Fazla abartıya kaçmadan kullanışlı bir yatak odası dekorasyonu sağlayabilirsiniz.

Ürününüz Facebook reklamları ile milyonlara ulaşsın !


Sosyal medyada reklamcılık büyük bir hızla gelişiyor. Bunun asıl sebebi internet kullanıcı sayısının her geçen gün katlanarak artıyor olmasıdır. Facebook gibi günde milyonlarca insanın ziyaret ettiği bir siteye verilen bir reklam ise konuyla ilgili binlerce kişiye ulaşacaktır ki bu reklamcılık sektörü içinde en kolayı olsa gerek.


 1. Şimdi Facebook’a nasıl reklam verilir bunu anlatacağım sizlere;
 2. Facebook’ta reklam oluşturabilmek için öncelikle size ait bir Facebook hayran sayfanızın olması gerekmektedir. Web sitenizin tanıtımını yapacaksanız da bu gereklidir. Bunun için öncelikle bir hayran sayfası oluşturmanız gerekmektedir. 
 3. Facebook kaydol ile kaydınızı gerçekleştirin yada bir sayfanız var ise facebook giriş ile login olun .
 4. Sayfayı oluşturduktan ve düzenledikten sonra sayfanızın sol tarafında “uygulamalar” diye bir bölüm göreceksiniz. Buranın altında “sayfa yöneticisi” diye bir kısım göreceksiniz, buna tıklayın.
 5. Açılan sayfada üst kısımda “reklam kampanyaları” diye bir kısım göreceksiniz. Buna tıklayarak ilk reklam kampanyanızı oluşturmaya bir adım daha yaklaşabilirsiniz.
 6. Daha sonra açılan bu sayfada “bir reklam oluştur” yazan bir buton göreceksiniz. Buna tıklayın.
 7. Karşınıza gelen sayfada site adresinizi yazıp ilerleyin.
 8. Reklamlarınızın kimlere gösterilmesini istiyorsanız bu sayfada onu belirleyin ve devam edin.
 9. Devamında reklamınızı yazmanız için bir kutucuk çıkıyor. Buraya ürününüzü veya sayfanızı tanımlayacak şekilde metninizi yazıyorsunuz.
 10. Reklamı oluşturduktan sonra sıra bütçenizi belirlemeye geldi. Bu kısımda reklamınıza hangi koşullar için ödeme yapacağınızı belirliyorsunuz. Yani gösterim başı mı yoksa tık başı mı ödeme yapacağınızı belirliyorsunuz.
 11. Bütçenizi de belirledikten sonra sıra geldi ödeme işlemine. Burada kredi kartı bilgilerinizi giriyor ve onay veriyorsunuz. Reklamınız Facebook ilkelerine göre incelendikten sonra sorun yoksa yayınlanmaya başlıyor.


Ücretsiz, hızlı ve kolay bir şekilde İngilizce öğrenin


Birçok İngilizce eğitimi veren kuruluş bunu slogan olarak kullanıyor. Tek farkları sanırım “ücretsiz” ibaresinin olmayışı. Talep ettikleri ücret de gerçekten az bir şey değildir çoğu kişi için. Ayrıca kurslarda öğrenmek de o kadar kolay bir şey değildir. Elbette konuşarak öğrenmek işi daha da kolaylaştırır ancak kurslarda sınıflar halinde öğretilmesi işi yokuşa sürmektedir. Öğretmen, sınıfta herkesin anlayacağı anı beklemeyeceği için anlamasanız bile “sonra bakalım” diyerek konuyu geçecektir. Dolayısıyla yeni konuya geçerken, önceki konu hakkında eksikleriniz olacaktır ve öğrenmeniz bir hayli güç olacaktır.

Biz de başlıktaki sloganı tam anlamıyla kendimiz için kullanıyoruz. Sizden hiçbir ücret talep etmeden hızlı ve kolay bir şekilde İngilizce öğretmeyi hedefliyoruz. Bunun için sizde aradığımız tek kriter ise yabancı dil öğrenme isteğinizin olması. Gerisini bize bırakacaksınız.

Sitemizde birbirinden değerli editörlerimiz bulunmakta. Sizlerin daha iyi ve hızlı bir şekilde bu dili öğrenmeniz için destek vermekten kaçınmıyorlar. Sizin yapmanız gereken şey ise seviyenize göre dersleri takip etmeniz ve takıldığınız yerleri sormanız.

Sitemizde her seviyeye ait dersler mevcut. Örneğin beginner seviyesindeki biri için Tanışma Diyalogları / Conversations, elementary seviyesindeki biri için Soru Sorma / Asking Questions gibi…

Taşlı duvar saatleri


Duvar dekorasyonu için kullanılacak en güzel aksesuarların biri olan duvar saatleri modelleri, birçok farklı model ve ebat ile ev ve ofis dekorasyonlarında yerini aldı.

Özellikle taşlı duvar saatleri, salon dekorasyonu için en çok tercih edilen saat modelleri içinden en iyilerinden  biridir. Parlak, kristal taşlarla döşenmiş olan saat modelleri, küçük, orta ve büyük boy ebatları ile duvarları süslüyor. Metal yapı üzerine döşenmiş parlak taşlar sayesinde ortaya hem güzel bir saat hem de dekoratif bir aksesuar çıkıyor. Saatin yelkovan ve akrep uzantılarının üzerine yapıştırılabilen taşlar, gece karanlıkta parlayarak saatin kaç olduğunu görmenizi sağlıyor. Renkli taşlarla süslenen saatler ise, mobilya renklerinize uyumlu olması halinde, ev dekorasyonunu tamamlayıcı etken oluşturuyor.

Taşlı duvar saatlerini, zücaciyelerden, saat satan dükkanlardan, saat satan internet sitelerinden ortalama 40 TL ile başlayan fiyatlarla taşlı saat modelleri  bulabilirsiniz. Son derece uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile evinizin ya da ofisinizin duvarlarını şık saat modeli ile dekore edebilirsiniz. Birkaç parçadan oluşan ve duvara monte edilebilen taşlı duvar saatleri evinize modern bir hava katabilir.

Şehirler Arası Otobüs Yolculuk Tarifesi


Seyahat ve ulaşım için kullanılan yolcu taşımacılığı günümüzde modern teknolojinin gelişmesiyle başka bir ulaşım çağına geçiş yapmıştır.Senelerdir  gerek kendimiz gerekse uğurladığımız yakınlarımız bu iş kolu üzerinde milyonlara hizmet vermektedir.
Konu başlığında otobüs yolcu tarifesi konusunda sizlere gözde olan 10  adet Otobüs firmasının iletişim bilgilerini vereceğiz. Bu firmalar otobüs bilet fiyatları ile alakalı size bilgilerin en güncel halini verecektir. Kendilerinden ulaşım, varış, konfor seyahat edeceğiniz tüm bilgilerin son durumunu öğrenebilirsiniz.
Seyahat Firmaları ile Güncel bilet Fiyatları ile bilgileri aşağıdaki linkten alabilirsiniz ..

Ulusoy Seyahat
http://www.otobusbiletifiyatlari.com/ulusoy-seyahat-otobus-bilet-fiyatlari/
Varan Turizm
http://www.otobusbiletifiyatlari.com/varan-turizm-otobus-bilet-fiyatlari/
Kamil Koç
http://www.otobusbiletifiyatlari.com/kamil-koc-otobus-bilet-fiyatlari/
Metro Turizm
http://www.otobusbiletifiyatlari.com/metro-turizm-otobus-bilet-fiyatlari/
Pamukkale Turizm
http://www.otobusbiletifiyatlari.com/pamukkale-turizm-otobus-bilet-fiyatlari/
Nilüfer Turizm
http://www.otobusbiletifiyatlari.com/nilufer-seyahat-otobus-bilet-fiyatlari/
İstanbulş Seyahat
http://www.otobusbiletifiyatlari.com/istanbul-seyahat-otobus-bilet-fiyatlari/
Tatlıses Turizm Seyahat
http://www.otobusbiletifiyatlari.com/uludag-turizm-otobus-bilet-fiyatlari/
Çağırağası Turizm
http://www.otobusbiletifiyatlari.com/cayiragasi-otobus-bilet-fiyatlari/
Fındıkkale Turizm
http://www.otobusbiletifiyatlari.com/findikkale-turizm-otobus-bilet-fiyatlari

Şık ve kullanışlı bere modelleri


Kış mevsiminin ve sonbahar mevsiminin en güzel aksesuarlarından biri olan bere modelleri, hem el örgüsü hem de makine örgüsü modelleri ile satışa sunuluyor.

Hem bayan bere tasarımları, hem erkek bere tasarımları hem de çocuk bere tasarımları genelde atkı ve eldiven ile aynı renk ve modelde tasarlanıyor ve böylece takım halinde satılıyor. Bayan bere modelleri, genelde karışık renkli ve şık modeller olarak örülüyor. Kadife ipten örülmüş bereler en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Çünkü kadife ip hem sıcak tutuyor hem de çok şık duruyor. Erkek bereleri için tek renk ve sade desenli bir model tercih ediliyor. Çocuk bereleri ise canlı renklerin kullanıldığı uçlarında ponponların kullanıldığı sıcak ve sevimli modeller olarak tercih ediliyor. Sıradan bereler yerine gayet şık ve atkı gibi de kullanılabilen geniş ve tek parça bereler ise yılın en çok tercih edilen bereleri arasında yer alıyor.

Birbirinden şık ve sıcak tutan bereler örmek için yüncülerden istediğiniz ipi alıp örebilir veya hazır bere satışı yapılan internet sitelerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Klasik Gitar


Klasik gitarın atasının Ud olduğu ve Orta Asya'dan Avrupa'ya göç eden Türkler tarafından Avrupa'ya götürüldüğü, orada tel sayısının, perde aralıklarının düzenlendiği ve Ud'dan daha değişik bir hal aldığı söylenir.

Klasik gitarda teller misinadan yapılır. En üstteki kalın tel ise sargıdır.
Yani ipeğin üzerine çelik tellerin sarılmasından olur.

Klasik gitar pena yada parmaklarla çalınabilir. Ama penayla çalmak çok doğru değildir.
Esas olan parmaklarla çalınmasıdır.
Klasik gitar, ayrıca  İspanyol ve Naylon gitar diye bilinir. Toplam 6 adet tel bulunmaktadır.
Bu teller en alttakini 1. sayacak olursak,
1. Mi 2.Si  3.Sol 4.Re 5.La  6.Mi seslerine göre akord edilir.
Klasik gitar, ülkemizde gitar öğrenmek isteyenlerin en çok tercih ettikleri çeşittir.
Sahillerde ve parklarda bir grup gencin gitar dersi aldıktan sonra toplanıp hep beraber şarkılar söylediğine ve bu şarkıların Akdeniz Akşamları ile başlayıp yine onunla bittiğine şahit olmuşsunuzdur.
Klasik gitarcıların en bilinen marşı Akdeniz Akşamlarıdır.
3 tane akoru vardır ve asla eskimeyen bir eserdir.
Gitarcılar dışında diğer enstrümanistler bu durumla çok alay ederler.

Klasik Gitarın ülkemizdeki en iyi icracılarından ikisi, İlter Kurcala ve Erdinç Şenyaylardır.

Aslında Yok Ama Oyunu Var

Küçüklükten beri hep merak etmişizdir sihir, büyü var mı, periler var mı diye.


Çizgi filmlerde, masallarda sıklıkla rastladık bu sihirli, hayali şeylere. Ama çoğuna inandık, var olma ihtimalleri düşündük. Parmak boyutunda, uçan ve konuşan canlılar olarak tanıdık perileri.

Kız çocukları hep peri kızı olmak istemiştir. Sihirli güçlere ve yakışıklı prenslere sahip olmak. Tabiki böyle şeylerin olmadığını biliyoruz. Ama çocuklara böyle bir şey yok, inanmayın dersek küçük yaştan hayallerini eritmiş, dünyalarını yıkmış oluruz.

Hayal gücünü genişletmek, düşüncenin sınırlarını aşmak çocuklar için çok kolay. Büyüdükçe hayal gücü daralıyor, düşünme yeteneklerimiz azalıyor. Bırakın yaşasınlar, eğlensinler.
Peki masal okumaktan bıktınız mı? Televizyonda artık sizde kendinize uygun programlar mı izlemek istiyorsunuz?

Çocuklarınız oturtun bilgisayar başına. Peri kızı oyunları ile baş başa bırakın. Sihirli bir dünyada, hayali bile olsa yaşasınlar. Sihirli varlıkları giydirsinler, boyasınlar, günümüz modasını uydursunlar. Hayallerindeki karakteri oluştursunlar. Eğlence sınırlarını aşsınlar.

 Kızlar artık sıkılmayacaklar. Flash oyunlar onları sıkıntıdan, dertten, tasadan kurtarıyor  

makyaj yapma oyunları 

11 Eylül 2012 Salı

Fifa 13 Demo Tek link indir


fifa 13 indir,fifa demo indir,fifa 2013 demo hızlı indir,fifa 13 rapidshare,fifa 13 demo hotfile,fifa 13 demo turbobit tek link,letitbit indir,fifa 13 demo premium link,download,
Fifa 13 demo indir
Fifa 13 demo indir
Fifa’nın yayınladığı oyun bugün oyun severlerle buluştu.Hiç bekleme yapmadan tıkla indir link için lütfen bekleyin.

Bağlantılar