13 Eylül 2012 Perşembe

Ücretsiz, hızlı ve kolay bir şekilde İngilizce öğrenin


Birçok İngilizce eğitimi veren kuruluş bunu slogan olarak kullanıyor. Tek farkları sanırım “ücretsiz” ibaresinin olmayışı. Talep ettikleri ücret de gerçekten az bir şey değildir çoğu kişi için. Ayrıca kurslarda öğrenmek de o kadar kolay bir şey değildir. Elbette konuşarak öğrenmek işi daha da kolaylaştırır ancak kurslarda sınıflar halinde öğretilmesi işi yokuşa sürmektedir. Öğretmen, sınıfta herkesin anlayacağı anı beklemeyeceği için anlamasanız bile “sonra bakalım” diyerek konuyu geçecektir. Dolayısıyla yeni konuya geçerken, önceki konu hakkında eksikleriniz olacaktır ve öğrenmeniz bir hayli güç olacaktır.

Biz de başlıktaki sloganı tam anlamıyla kendimiz için kullanıyoruz. Sizden hiçbir ücret talep etmeden hızlı ve kolay bir şekilde İngilizce öğretmeyi hedefliyoruz. Bunun için sizde aradığımız tek kriter ise yabancı dil öğrenme isteğinizin olması. Gerisini bize bırakacaksınız.

Sitemizde birbirinden değerli editörlerimiz bulunmakta. Sizlerin daha iyi ve hızlı bir şekilde bu dili öğrenmeniz için destek vermekten kaçınmıyorlar. Sizin yapmanız gereken şey ise seviyenize göre dersleri takip etmeniz ve takıldığınız yerleri sormanız.

Sitemizde her seviyeye ait dersler mevcut. Örneğin beginner seviyesindeki biri için Tanışma Diyalogları / Conversations, elementary seviyesindeki biri için Soru Sorma / Asking Questions gibi…

Bağlantılar