13 Eylül 2012 Perşembe

Taşlı duvar saatleri


Duvar dekorasyonu için kullanılacak en güzel aksesuarların biri olan duvar saatleri modelleri, birçok farklı model ve ebat ile ev ve ofis dekorasyonlarında yerini aldı.

Özellikle taşlı duvar saatleri, salon dekorasyonu için en çok tercih edilen saat modelleri içinden en iyilerinden  biridir. Parlak, kristal taşlarla döşenmiş olan saat modelleri, küçük, orta ve büyük boy ebatları ile duvarları süslüyor. Metal yapı üzerine döşenmiş parlak taşlar sayesinde ortaya hem güzel bir saat hem de dekoratif bir aksesuar çıkıyor. Saatin yelkovan ve akrep uzantılarının üzerine yapıştırılabilen taşlar, gece karanlıkta parlayarak saatin kaç olduğunu görmenizi sağlıyor. Renkli taşlarla süslenen saatler ise, mobilya renklerinize uyumlu olması halinde, ev dekorasyonunu tamamlayıcı etken oluşturuyor.

Taşlı duvar saatlerini, zücaciyelerden, saat satan dükkanlardan, saat satan internet sitelerinden ortalama 40 TL ile başlayan fiyatlarla taşlı saat modelleri  bulabilirsiniz. Son derece uygun fiyat ve ödeme seçenekleri ile evinizin ya da ofisinizin duvarlarını şık saat modeli ile dekore edebilirsiniz. Birkaç parçadan oluşan ve duvara monte edilebilen taşlı duvar saatleri evinize modern bir hava katabilir.

Bağlantılar