2 Şubat 2013 Cumartesi

Bursaspor Galatasaray 2 Şubat 2013


Bursaspor kendi evinde konuk edeceği Galatasaray ile karşılaşıyor.Bursa Galatasaray maçı 19:00'da başlıyor. Bursa Atatürk Stadı'nda oynanacak karşılaşmayı hakem Fırat Aydınus yönetecek. Aydınus'un yardımcılıklarını Alpaslan Dedeş ve Erdem Bayık yapacak.

89. RANDEVU

Galatasaray ile Bursaspor , bugün yapacakları maçla birlikte lig tarihinde 88. kez karşı karşıya gelecek. Galatasaray, 1967-1968 sezonunda ilk kez Türkiye 1. Futbol Ligi'ne yükselen Bursaspor ile bugüne dek yaptığı karşılaşmalardan 45'ini galibiyetle kapatırken, rakibine 21 kez yenildi. İki takım arasındaki 21 karşılaşma da beraberlikle sonuçlandı.

30 Ocak 2013 Çarşamba

Sivasspor Fenerbahçe 30 Ocak 2013


Sivasspor Fenerbahçe 30 Ocak 2013 Sivasspor - Fenerbahçe , Ziraat Türkiye Kupası A Grubu 5. hafta maçı, saat 18:30'da ATV'den naklen yayınlanacak.

Fenerbahçe, Ziraat Türkiye Kupası Gruplarından Daha Önce 4 Kez Lider Olarak Çıktı.
Fenerbahçe 2005-06 sezonundan beri gruplu oynanan kupada grup aşamasında 7 kez mücadele etti. Bu sezonla birlikte 6 kez gruptan çıkan sadece 1 kez (2010-11 sezonu) elenen Fenerbahçe 4 kez grup lideri oldu.

Kuzey Güney 60 Bölüm 30 Ocak 2013

Kuzey Güney 60 Bölüm 30 Ocak 2013 Sami Bey’in Aynur Hanım’la aralarındaki sorunları halletmesinin ardından, yeni ailesiyle Kuzey’i tanıştırma zamanı geliyor. Aile içinde yüzüklerin de takılacağı bugünde, Kuzey en yakınlarının ihanetiyle yaralanıyor. Cemre, evliliğinin bitmesine az bir zaman kala, Barış’ın karanlık yüzüyle karşı karşıya kalır. Barış, Kuzey’i tehlikeye atmamak için Cemre’nin nelerden vazgeçeceğini sınamaktadır. Cemre yaşadığı işkencenin bitmesi için gün sayarken, Kuzey dışında sığınacağı kimse yoktur. Aralarındaki mesafelere rağmen, Kuzey’le bir araya gelmenin bir yolunu bulur. Bu aşk, Güney’den sonra Barış’ın da nefretinin hedefi olur. Öte yandan Zeynep, Kuzey’le karşı karşıya geldiğinde, içinde biriktirdiklerinin hesabını sorar. Zeynep yaşadıklarının intikamını almadan Cemre’yle Kuzey’in arasından çekilmeyecektir. Kuzey’in gerçek katil ortaya çıkana kadar peşinde olacağını anlayan Güney, bütün dikkatleri Barış’ın üstüne çeker. Burak Çatalcalı’nın iddialarını güçlendirmek için planlarını uygular. Simay’ın Şeref’e, Mori Şevki’yi öldürdüğünü söylemesinin ardından, olay yerine giden polisler ilginç bir manzarayla karşılaşır. Öte yandan Şeref Komiser, Simay’ın peşindeki adamların Kuzey’le bağlantısını çözdüğünde, olaylar daha karışık bir hal alır. Kuzey’in başını belaya sokmamak için Şeref Komiser gizlice Simay’ı evinde misafir eder. Bu durum, Şeref’le Demet’in ilişkisinde de beklenmedik bir etki yaratır. Sami Bey’in Aynur Hanım’la aralarındaki sorunları halletmesinin ardından, yeni ailesiyle Kuzey’i tanıştırma zamanı gelir. Aile içinde yüzüklerin de takılacağı bugünde, Kuzey en yakınlarının ihanetiyle yaralanır.

29 Ocak 2013 Salı

Plus Fatura Ödeme | www.plusodemenoktasi.com

Plus Fatura Ödeme | www.plusodemenoktasi.com Sistemimiz, Anlaşmalı Banka Tarafından Ve Yapılan Kurum Anlaşmaları Doğrultusunda Kurum Altyapısından Sorgulanaarak Gerçekleşir. Sorgulama İşlemnin Ardından Ödemesi Yapılacak Faturalar Belirlendikten Sonra Banka Anlaşmamız Doğrultusunda Faturalarınız Online Olarak Banka Alt Yapısına Gönderilerek Ödemesi Gerçekleştirilir.

Plus Ödeme Noktası size güven verir.Faturalarınızı saniyeler içinde internet üzerinden birçok firma ile yaptığımız anlaşmalar doğrultusunda hızlıca ödeme imkanı sunuyoruz.

Fatura Ödeme Merkezi | www.plusodemenoktasi.com

Bağlantılar