28 Şubat 2013 Perşembe

Nil Erkoçlar Kimdir ?Niğde Müftüsü Hasan Çınar, cinsiyet değişikliği ameliyatı olan Rüzgar Erkoçlar'ın gündemde olması konusunda gazetecilerin sorularını yanıtlarken, erkeğin kadın veya kadının erkek olmak istemesinin hastalık olduğunu; doktor kararıyla estetik ameliyat olunmasının da 'caiz' olduğunu savundu.

TAMAMEN PSİKOLOJİK BİR DURUM

Kadınların erkek, erkeklerin kadın olması konusunun, insanların fizyolojik ve biyolojik durumu olduğunu belirten İl Müftüsü Hasan Çınar, 'Kadın olarak yaratılmış bir kimsenin erkek ya da bir erkeğin kadın olma isteği, tamamen psikolojik bir durumdur, tedavi olmayı gerektirir. Bu geçici bir düşüncedir. Biz olaya öyle bakıyoruz.


Oyuncu Nil Erkoçlar'ın erkek olup Rüzgar ismini almasıyla birlikte twitter'da sahte hesap patlaması yaşandı.
Şu anda Twitter'da tam 19 Rüzgar Erkoçlar hesabı var.
Çoğu birbiriyle aynı şeyleri yazıyor ve hemen hepsinin fotoğrafı aynı.
Bunlardan en çok takipçisi olan hesabı 6995 kişi takip ediyor.
Takipçi sayısının diğerlerine nispeten yüksek olması, hesabın gerçek olduğunu düşündürse de, o hesaptan atılan yalnızca 18 tweet var ve henüz 3 gün önce açılmış!

İntikam 8.Bölüm 28 Şubat 2013


İntikam 8.Bölüm 28 Şubat 2013 Harika bir gün yaşatacak gibi intikam 28 şubat günü Şubat Son günü yani dizi 8.bölümünde heyecan dolu dakikalar ile bizlerle ! İşte İntikam 8.Bölüm Özeti:

İntikam 8. Bölümde Yağmur'un tüm planladıkları, bir cinayetle birden karşısına çıkacak olan Derin sebebinden darmadağın olacaktır. İki arkadaş ilk Adem'in cesedini yok edecektir.
Derin'in güvende olmadığını düşünecek olan Yağmur, onu güvenli bir yerde saklamak için Hakan'dan yardım isteyecektir. Hakan, hakkında hiçbir şey bilmediği davetsiz misafirden dolayı hoşnutsuz olacak, ancak Yağmur'un hatırı için ona yardım edecektir. Şahika'dan gelecek bir telefon Yağmur ve Emre'nin keyfini kaçıracaktır.
Adem'e bir türlü ulaşamadığını söyleyecek olan Şahika, bu işte Yağmur'un parmağının olduğundan şüphelenecektir. Bunun üzerine Emre'yi Yağmur'dan uzaklaştırmak için harekete geçecektir.
-Bu arada  Arsoylar'ın sadık adamı Adem Karakuş'u canlandıran Celil Nalçakan diziye veda ediyor.

Adem, Yağmur'un yakın arkadaşı tarafından öldürülüyor. Adem’in ölü olarak bulunmasının ardından, katil şüphelisi olarak tüm gözler Yağmur’un üzerine çevriliyor.

Kurtlar Vadisi Pusu 183 Bölüm 27 Şubat 2013


Kurtlar Vadisi Pusu 183 Bölüm 27 Şubat 2013 Tüm bölümleriyle sadece Sebastiyan.com’da olan Kurtlar Vadisi Pusu’nun 28 Şubat’taki 183. bölümünde şu olaylar yaşanıyor:

Jacob ve adamları Polat Alemdar zannettikleri Akif'e ne yapacaklar? Savcı Leyla hastaneden çıkabilecek mi? KGT ekibi Sencer için çalışmaya devam edecek mi? Akif’in ihaneti karşısında Sencer ne yapacak? Polat Alemdar Akif’i kurtarabilecek mi? Akif Polat'ı nasıl koruyacak?

Bağlantılar