28 Şubat 2013 Perşembe

İntikam 8.Bölüm 28 Şubat 2013


İntikam 8.Bölüm 28 Şubat 2013 Harika bir gün yaşatacak gibi intikam 28 şubat günü Şubat Son günü yani dizi 8.bölümünde heyecan dolu dakikalar ile bizlerle ! İşte İntikam 8.Bölüm Özeti:

İntikam 8. Bölümde Yağmur'un tüm planladıkları, bir cinayetle birden karşısına çıkacak olan Derin sebebinden darmadağın olacaktır. İki arkadaş ilk Adem'in cesedini yok edecektir.
Derin'in güvende olmadığını düşünecek olan Yağmur, onu güvenli bir yerde saklamak için Hakan'dan yardım isteyecektir. Hakan, hakkında hiçbir şey bilmediği davetsiz misafirden dolayı hoşnutsuz olacak, ancak Yağmur'un hatırı için ona yardım edecektir. Şahika'dan gelecek bir telefon Yağmur ve Emre'nin keyfini kaçıracaktır.
Adem'e bir türlü ulaşamadığını söyleyecek olan Şahika, bu işte Yağmur'un parmağının olduğundan şüphelenecektir. Bunun üzerine Emre'yi Yağmur'dan uzaklaştırmak için harekete geçecektir.
-Bu arada  Arsoylar'ın sadık adamı Adem Karakuş'u canlandıran Celil Nalçakan diziye veda ediyor.

Adem, Yağmur'un yakın arkadaşı tarafından öldürülüyor. Adem’in ölü olarak bulunmasının ardından, katil şüphelisi olarak tüm gözler Yağmur’un üzerine çevriliyor.

Bağlantılar