26 Ocak 2013 Cumartesi

İntikam 4 Bölüm 31 Ocak 2013 Perşembe


İntikam 4 Bölüm 31 Ocak 2013 Perşembe Yağmur"un yeni hedefi, babasını mahkûm ettiren ve Arsoylar"ın yakın dostu olan Savcı Sadri Uçkan oluyor.
Yağmur"un yeni hedefi, babasını mahkûm ettiren ve Arsoylar"ın yakın dostu olan Savcı Sadri Uçkan oluyor.

Emre"yi etkilemeyi başaran Yağmur, düşmanlarının içine sızmayı başarmıştır. Artık onları çok daha yakından takip edebilmektedir. Yağmur, Emre ile olan yakınlaşmalarını ilerletirken, Arsoylar"ın ise önemli konukları vardır. Bu kişi Yağmur"un babasını mahkum ettiren savcı Sadri Uçkan'dır. Üstelik Arsoylar"ın evine Belediye Başkanlığı"na adaylığını koymak ve bunu basına, onların çatısı altında açıklamak üzere gelmiştir. Evdeki tek misafir Uçkan Ailesi de değildir. Arsoylar"ın yanında büyüyen Selen de aniden çıka gelir. Emre"yi eski hızlı günlere döndürmeye çalışan Selen, daha ilk günden Yağmur"dan hiç hoşlanmaz.

Muhteşem Yüzyıl 84 Bölüm


Muhteşem Yüzyıl 84 Bölüm Pargalı İbrahim Paşa'nın idamının ardınan Muhteşem Yüzyıl'da Sarayda ve Haremde köklü değişiklere neden  olacağa benziyor.

Muhteşem Yüzyıl 84. bölüm fragmanında Malkoçoğlu'nun yeniden Saraya döndüğü görülüyor. Yeniden dönen Malkoçoğlu'nun nasıl bir görev üstleneceği ise büyük bir merak konusu.

Pargalı'nın idamından sonra rahat bir nefes almış gibi görünen Hürrem Sultan'ın ise bu rahatı çok fazla sürmüyor. Çünkü Hürrem Sultan bir numaralı adamı Rüstem Paşa'nın Hatice Sultan ve Pargalı taraftarı Kanuni'nin kız kardeşi Şah Sultan'la görüştüğü haberini alıyor. Bu haber Hürrem Sultan'ın oldukça canını sıkıyor.

Gaziantepspor 1-2 Fenerbahçe 26 Ocak 2013


Sow ve Semih'in ayağından bulduğu gollerle 2-1 öne geçen sarı lacivertli takım, sahadan 3 puanla ayrılan taraf oldu.

Fenerbahçe,  Süper Lig'in 19. haftasında 1-0 geriye düştüğü maçta Gaziantepspor'u deplasmanda 2-1'lik skorla mağlup ederek 3 haftalık galibiyet hasretine son verdi.

25 Ocak 2013 Cuma

Kurtlar Vadisi Pusu 180 Bölüm 31 Ocak 2013


Kurtlar Vadisi Pusu 180 Bölüm 31 Ocak 2013 ile ekranlara kilitlendi.TV ekranlarında bu sezon rating rekorları kıran Kurtlar Vadisi Pusu">Kurtlar Vadisi Pusu'nun bu hafta yayınlanan 179. bölümünde yine nefesler tutuldu Kurtlar vadisi hayranlar ekrana kilitlendi.Sencer bey'in oyunları Polat ve ekibinin devam eden maceraları gerilim dolu dakikalar yaşatırken son zamanlarda ortada dolaşan maskeli Polatın kimliğide yavaş yavaş günyüzüne çıkıyor

Sağlık durumu giderek kötüleşen, buna rağmen maskesiyle operasyon yapmaya devam eden Polat'ı durdurmak için Leyla elinden geleni yapar. Leyla Polat'ı durdurmayı denesede yinede başarılı olamamaktadır. Sencer, Eşref'i ortadan kaldırmak için Abdülhey'i kullanarak Maskeli Polat ile karşı karşıya getiriyor dizinin sonunda polata bilmeden ateş eden Abdülhey bakalım Polatı Öldürecekmi ? Sencer Naip olarak seçtiği mete bey'e operasyon yaptırmaya başladı ve ilk işte polatın koltuğuna yeni lider seçmek oldu  KGT Başkanlığı için kimin görevlendirilmesini isteyecek Talha, Maskelinin Polat Alemdar olduğunu kime söyleyecek? Aksaçlı, Polat'a Sencer'le ilgili çok gizli bilgiler verecek. Tekerlekli sandalyesinden kalkan Sencer güvendiği adamı tekerlekli sandalyesinden kalkarak öldürdü.

24 Ocak 2013 Perşembe

Fenerbahçe 3-0 Bursaspor Maç Özeti 23 Ocak 2013


Fenerbahçe 3-0 Bursaspor Maç Özeti 23 Ocak 2013 Şükrü Saracoğlu Stadı'nda Fenerbahçe Bursaspor maçı 3-0 Fenerbahçe'nin üstünlüğü ile sona ererken, sarı lacivertli ekibin golleri 41. (pen) ve 61. dakikalarda Semih ve 86. dakikada genç futbolcu Beykan'ın ayağından geldi.

. Sarı lacivertli ekipte genç futbolcular sahada etkili bir performans sergilerken genç Salih Uçan (1994 doğumlu) oyunu organize ederek, Fenerbahçe'nin orta alanda topa hakim olmasında büyük rol oynadı. 3. golün sahibi genç Beykan Şimşek (1995 doğumlu) ise attığı golden sonra takım arkadaşları tarafından omuzlara alındı.

Fenerbahçe bu sonuçla A Grubu'ndaki 4. galibiyetini alarak puanını 12'ye yükselterek yenilgisiz liderliğini sürdürdü. 3 puanda kalan Bursaspor ise Sivasspor'un ardından 3. sırada yer aldı.

Ziraat Türkiye Kupası 5. maçında Fenerbahçe 30 Ocak'ta Sivasspor deplasmanına giderken, Bursaspor ise 29 Ocak'ta 1461 Trabzon ile deplasmanda karşılaşacak.

23 Ocak 2013 Çarşamba

Çakallarla Dans 2 Filmi

Kayinço Gökhan (Şevket Çoruh), Del Piero Hikmet (Murat Akkoyunlu), Muhasebeci Servet (İlker Ayrık) ve Köfte Necmi (Timur Acar)… Çakallık yaptıkları için hapse giren kahramanlarımız içerde zor günler geçirmektedir. Mahalleden, sevdiklerinden ve futboldan uzak kaldıkları için mutsuzdurlar. Günün birinde suçlular üzerinde yapılacak tıbbi bir deney için kobay arandığını öğrenirler. İşin ucunda şartlı tahliye olduğunu öğrenen kahramanlarımız bu deneyde gönüllü kobay olmayı kabul ederler. Suç önleyici ilaçları kullanmaya başlayan ekip, dışarı çıktıklarında çakallık yapmayacaklarına dair birbirlerine söz verirler. Ama unuttukları bir sey vardır: Mesele çakal olmak değildir, asıl mesele çakallarla dans edebilmektir.
Çakallarla Dans 2 Filmi izleyici 6.9/10 puan verdi

Pis Yedili 53 Bölüm 23 Ocak 2013


Furkanlar batan yattan filikayla kurtulmuşlardır. Kıyıda ise, Pis Yedili ile karşılaşınca yatın batmasını onların tezgahladığından şüphelenirler.

Okulun ortaklarından Mithat Bey, diğer ortakların da aileye önem verdiği gerekçesiyle Esma Sultan'ın kocasıyla tanışmak için birlikte akşam yemeğine çıkarlar. Esma Sultan, Hasan Paşa'ya kendisine sahte bir koca bulmasını ister. Hasan Paşa da Dizel'den rica eder. Yemek sonunda Esma Sultan, Dizel'e aşık olmuştur.

Öyle Bir Geçer Zaman Ki 99 Bölüm 22 Ocak 2013


Tuğrul’un ispiyonlaması ile Osman’ın Arif’in evinde kaldığını öğrenen sağcılar, eve gizlice baskın düzenliyor. Bahar’ın sayesinde kurtulan Deniz yardım getirmek üzere kaçar. Fakat adamlar onun kaçtığını anlarlar. Fazla uzaklaşmasına izin vermeden peşine düşerler.
Süleyman ve Soner de onları kurtarmak üzere çoktan yola koyulmuşlardır. Tuğrul’un ispiyonlaması ile sağcılar, Osman’ın Arif’in evinde kaldığını öğrenmiştir. Eve gizlice baskın düzenlerler. Betül’ün davranışlarından bir gariplik olduğunu sezen Ayça, Meteler’e onları uyarmaya gelir. Arif’in evine telefon eden Cemile cevap alamayınca hemen Mete ile ikisinin durumunu kontrole giderler. Soner ve Süleyman, Bahar ve Deniz’i kimin kaçırdığının peşine düşerlerken , Zehra ise İngiltere’de yapılacak ameliyata hazırlanmaktadır. Arif’ten geçmişin intikamını almak isteyen Tuğrul, bu kez de Cemile’ye hiç beklemediği özel bir şey verir. Soner, Bahar’ı yolculuğa uğurlarken duygularını bir türlü belli edemezken, Filiz onun yokluğunda Deniz’i de alıp Dinsneyland gezisi ayarlar.

Sakarya Fırat 131 Bölüm 23 Ocak 2013

Sakarya Fırat 131 Bölüm 23 Ocak 2013 Osman’ın yaşadığını öğrenen Barut Yüzbaşı ve Poyraz Timi aldıkları istihbarat doğrultusunda hemen operasyona çıkarlar. Miro’nun Osman’la ilgili özel planları vardır ve Teo da bu planın bir parçası olmak için onların yanına gider.Osman için zaman daralmaktadır.Ama Barut Yüzbaşı ve emrindeki Poyraz Timi çok büyük bir iş başararak Jiyan’ı ele geçirir.Şimdi tek hedef Jiyan’ı konuşturmak ve Osman’ın nerede olduğunu öğrenmektir.Dağda bu gerilimli takip sürerken, İbrahim ve Fatma Kanat’ın ilçedeki bekleyişi de Esmaların evinde devam eder.Herkes diken üstünde dağdan gelecek iyi haberi bekler. Sakarya Fırat 131. yeni bölümüyle TRT1 ekranlarında…

22 Ocak 2013 Salı

Karaoğlan Filmi

1238 yılında Camoka’nın önderliğindeki Moğollar'ın ordusu Anadolu kapılarına dayanmıştır. Bu büyük istilaya karşı harekete geçen Türk devletleri bir birlik oluşturmaya ve beraber savaşa girmeye karar verirler. İlk adımda Çise Hatun'un Altın Orda devletine gelin olarak verilmesi kararlaştırılır. Bu planı öğrenen Moğollar, birliğin oluşmasını en baştan engellemek için Çise Hatun’u öldürmeye karar verirler. Fakat güzeller güzeli Çise Hatun Türk fedaisi Karaoğlan’ın koruması altındadır. Şimdi Anadolu topraklarının kaderi Karaoğlan’a ve onun çevresindekilere bağlıdır. Güzeller güzeli Bayırgülü, kılıç ustası Baybora, yaman savaşçı Balaban ve Karaoğlan’ın akıl hocası Çalık, bu şanlı destanın kader ortağı olacaklardır. Karaoğlan çizgi romanlarının günümüz teknikleriyle yeniden sinemaya uyarlanmış hali olan filmin yönetmenliğini Kudret Sabancı üstlenirken, oyuncu kadrosunda Volkan Keskin, Hakan Karahan, Özlem Yılmaz, Müge Boz ve Hasan Yalnızoğlu gibi isimler yer alıyor.

21 Ocak 2013 Pazartesi

O Ses Türkiye 21 Ocak 2013


O Ses Türkiye 21 Ocak 2013 Murat Bozkurt müthiş bir yarışma çıkarttı. Murat Bozkurt ikinci kez çağrıldı, şarkısını ikince kez söyledi. Salon Mustafa Bozkurt ile inledi. O Ses Türkiye'de düellolar devam ediyor. O Ses Türkiye'de Nil ile Mustafa'nın düellosunda Mustafa galip geldi. Mustafa'nın hakim Bey şarkısı izleyicilerden ve jüriden tam not aldı. Mustafa Sandal, Mustafa ile yola devam etmek istediğini belirtti. Mustafa, istek üzerine Hakim Bey şarkısını ikinci kez sesklendirdi.

Jüri, final için güçlü sesleri aramaya başladı!
Nil ile Mustafa'nın düellosunda jüriler genellikle Mustafa'nın performansını beğendi. Mustafa Hakim Bey şarkısını içtenlikle söyleyerek, izleyicilerden ve jüriden tam not aldı. Mustafa Sandal yoluna Mustafa ile devma kararı aldı. Nil ise yarışmadan elendi. Mustafa Bozkurt, istek üzerine Hakim bey şarkısını yeniden seslendirdi. İkinci istek üzerine heyecanlanan Mustafa'ya Murat Boz destek çıktı. Murat Boz, sahneye çıkarak bağlamayı eline aldı.

Celal İle Ceren Filmi

30'lu yaşlarını süren Celal, Karaköy'de baba mesleğini sürdüren bir elektrikçidir. 30 yaş krizine yeni girmiş olan Ceren ise mobilya mağazasında çalışmaktadır. İkilinin uzun beraberliği ise 6 yıla dayanmıştır! Çevresindekiler artık evleneceklerini varsayarlar. Fakat Celal bir arkadaşının bekarlığa veda partisine gitmek isteyince ikili feci tartışır ve bozuşurlar. Ceren gitmesini istemese de, Celal kırk yalanla bir yolunu bulur ve partiye gider. Olay ortaya çıkınca Ceren ayrılmak ister; onu hala sevse de amacı biraz sevgilisinin burnundan getirmektir. Fakat hiç beklemediği biçimde evlilik baskısı altında kalmaktan şikayet eden Celal bir anda Ceren'i terk eder! Hayatının çoktan daha güllük- gülistanlık olacağını sanırken bekarlık günlerinde belalar da peşini bırakmaz. Ceren'i özleyeceği günler yakındır.... Başrollerini ünlü komedyen Şahan Gökbakar ve Ezgi Mola'nın paylaştığı Celal ile Ceren, Recep İvedik serisinde beraber çalışan yönetmen Togan Gökbakar ve Şahan Gökbakar Kardeşler'in yeni komedi projeleri.

Evim Sensin Filmi


Evim sensin filmi rekora koşuyor.Kırılmış kalbinin yaralarını üzerinde taşıyan Leyla başından geçen bir ayrılığın sonunda baba evine döner ve bir yanda kırılan kalbini bir yanda otoriter babası Selim’le olan bağını onarmaya başlar.

Puanı:
5.9/10 olarak belirtildi.

Cem Yılmaz Fundamentals Gösterisi

Yakın zamanda daha ziyade yazdığı ve yönettiği filmlerle öne çıkan Cem Yılmaz'ın 2010 yılında gerçekleştirdiği stand-up şov gösterilerinin derlemesinden oluşan film, ünlü oyuncunun bu sefer komedyenlik yönünü olduğu gibi beyazperdeye taşıyan bir yapım. İnsanların gündelik hayatında karşılaştığı fakat üzerinde durmadan geçip gittiği hayata dair detayları kendisine has mizah anlayışı ile değerlendiren Cem Yılmaz, ne kadar sıra dışı bir gözlem gücü olduğunu da yeniden hatırlatıyor. "CM101MMXI Fundamentals" adıyla sergilenen gösterilerin kurgulanmasıyla beyazperdeye gelecek olan yapımın yönetmenliğini ise Murat Dündar üstleniyor. Yapımın görüntü yönetmenliği ise Gökhan Tiryaki ve Şükrü Ayar'a ait.

20 Dakika 4 Bölüm 22 Ocak 2013


20 Dakika 4 Bölüm 22 Ocak 2013 20 Dakika dizisinin 4. bölümünde Kedi'nin Ali'ye yardımı şimdi başlıyor. İlk adım, sahte kimlik çıkarmak. Ama bu yasadışı sularda başka birinin kimliğine bürünmek, Ali'nin sandığı kadar kolay değil. Bu ilk büyük adım için Ali'ye sadece Kuzgun yardım edebilir.

Aslı'nın ölümünden büyük suçluluk duyan Melek, Muavin'in yasaklarıyla şimdi de Ozan'ı kaybediyor. Ama Ozan işin peşini bırakmaya niyetli değil. Aslı Tanbaş'ın ölümünün üzerindeki sır perdesini aralamakta kararlı. Kerim'le ilgili çok önemli bilgilere ulaşacak.

Ailenin parasız günleri başladı. Bu Ali'den başka birini daha etkiliyor. Duru okulda eski yerini kazanmaya çalışırken bunu parasız nasıl yapacak?

20 Ocak 2013 Pazar

Wesley Sneijder İmza Töreni 21 Ocak 2013

Ve Wesley Sneijder'in Galatasaray'daki forma numarası belli oldu... Kariyeri boyunca 10 numaralı formayı giyen Hollandalı futbolcu, Galatasaray'da 14 numaralı formayı sırtına geçirecek. Hollanda ve dünya futbolunun efsanesi Johan Cruyff da Ajax'ta 14 numaralı formayı giyiyordu. Cimbom'da 10 numaralı formayı Felipe Melo terletiyor.

HAZIRLIK MAÇI OYNANACAK
Öte yandan Wesley Sneijder'in transferiyle başlayan Galatasaray-Inter dostluğu daha da gelişiyor.. Galatasaray Başkanı Ünal Aysal ile Inter Başkanı Massimo Moratti'nin, Sneijder'in Cimbom'a transferiyle sonuçlanan yemeğiyle başlayan dostluk, hazırlık maçıyla gelişecek. La Gazzetta dello Sport'un haberine göre; Taraflar bir hazırlık maçı oynama konusunda mutabakata vardı. Karşılaşmanın tarihi henüz netleşmedi. Maçın İstanbul'da mı yoksa Milano'da mı oynanacağına da karar verilmedi.


Wesley Sneijder Hakkında Açıklama

FC Internazionale profesyonel oyuncularından Wesley Sneijder'ın transferi için kulübü ve oyuncunun kendisiyle mutabakata varılmıştır.

Oyuncunun sağlık kontrollerinin ardından anlaşma imzalandığında şartları hakkında kamuoyuna açıklama yapılacaktır.

Ayrıca, oyuncunun varış saati bildirilecektir.

Yer Gök Aşk 104 Bölüm 21 Ocak 2013


Yer Gök Aşk 104 Bölüm 21 Ocak 2013 Mümtaz"la karşılaşan Sevda şoke olur; Mümtaz"dan kendini kurtarması hiç kolay olmayacaktır... Ali Ömer ise, Linda"ya karşı sorumluluğu ve Sevda"ya duyduğu aşk arasında kalakalmıştır. Ama güç de olsa bir karar vermek zorundadır...

Sevda"dan kurtulmanın yolunu arayan Hamiyet sorunu kökten çözmeye karar verir. Linda ve Mümtaz"la yaptığı planlar şeytana pabucunu ters giydirecek türdendir...

Sultan"ın evlenmesi Yiğit"i deli eder. Üstelik Sultan ve Reşit bir sürpriz daha yapacaklardır… Yılmaz, Münevver"in daha fazla üzülmesini istemez. Hamiyet"e rağmen Sultan ve Yiğit"i davet eder. Artık yüzükleri takma vakti gelmiştir…

Roma 1-1 İnter Maç Özeti 20 Ocak 2013

Roma 1-1 İnter Maç Özeti 20 Ocak 2013 İtalya Serie A liginin 21. haftasında Roma Olimpiyat stadı'nda Roma ile İnter derbisine sahne oldu. Roma ile İnter karşılaştıkları mücadelede karşılıklı gollerle maç 1-1 berabere sonuçlandı. Roma'nın golünü Totti atarken İnter'in golünü İse Palacio kaydetti... İtalya Ligin 43 golle en çok skor üreten takımı olan Roma takımında Erik Lamela ve Pablo Osvaldo 10'ar golle ligin en çok gol atan oyuncuları arasında bulunmakta.İnter takımında Pablo Osvaldo, kaleci Maarten Stekelenburg ve Alessio Romagnoli'nin sakatlıklarından dolay forma giymeleri gözükmemektedir. İnter, Lazio takımıyla olan maçta 1-0 kaybetmesinin ardından Genoa takımı ile berabere kalmış ve Udinese takımında ise 3-0 mağlup olarak büyük yara almıştı. İnter takımında Dejan Stankovic, Luca Castellazzi, Yuto Nagamoto, Ricky Alvarez, Walter Samuel ve Antonio Cassano oyuncularında önemli eksikler bulunmakta.

Valencia 0-5 Real Madrid Maç Özeti 20 Ocak 2013


Valencia 0-5 Real Madrid Maç Özeti 20 Ocak 2013 İspanya 1. futbol ligi La Liga da 20. hafta karşılaşmasında şampiyonluk yarışı veren ancak şampiyonluktan oldukça uzaklaşan Real Madrid deplasmanda karşılaştığı Valencia takımını 5-0 gibi farklı bir skorla yenerek büyük moral depoladı...
La Liga'nın 20. haftasında Valencia ile Real Madrid arasındaki karşılaşma nefesleri kesti. Real Madrid deplasmanda olmasına reğamen Valencia karşısında zorlanmadı ve ilk yarıda bulduğu 5 golle maçı 5-0 gibi farklı bir skorla almayı başardı. Real Madrid aldığı 5-0'lık Valencia galibiyetiyle zorlu bir deplasmandan 3 puan çıkarmanın sevincini yaşadı...
Valencia ile Real Madrid arasında oynanan ve Real Madrid'in 5-0 kazandığı karşılaşmanın gollerii 9. dakikada Higuain, 34. ve 45. dakika da Di Maria ve 36. ve 41 dakikalarda ise yıldız futbolcusu Cristano Ronaldo'dan geldi.

Yetenek Sizsiniz Türkiye 20 Ocak 2013

Yetenek Sizsiniz Türkiye 20 Ocak 2013 birbirinden güzel ve eğlenceli anlara sahne oldu... Yetenek Sizsiniz Türkiye Keller Eller ile herkes adeta kahkaya boğuldu. Yetenek Sizsiniz Türkiye Keller Eller Son Bölüm Recep İvedik, Sadettin Teksoy,Malkoçoğlu,Zorvayvır vb hareketleriyle adeta herkesi kahkayaya boğdu... Acun Ilıcalı'ını hazırlayıp sunduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışma programında birbirinden yetenkli yarışmacıların mücadelesine sahne oluyor. Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışmasının 2. tur elemeleri Star tv ekranlarında devam ediyor... Yetenek Sizsiniz Türkiye programı Alp Kırşanında yarışmaya renk katmasıyla oldukça eğlenceli geçiyor... 19 Ocak Yetenek Sizsiniz Türkiye yarışması'nda birbirinden eğlenceli anları sizlerle sitemiz yoluyla paylaşacağız.Yetenek Sizsiniz Türkiye Yusuf Baran Aygün, Jennifer Lopez'in şarkısı Muhteşem Performansı ile muhteşem dakikalar yaşattı. Yetenek Sizsiniz Türkiye Yusuf Baran Aygün, Jennifer Lopez'in şarkısı Muhteşem Performansı herkes tarafından beğenilerek seyircilerin yüzde 88'inden oy alarak yarı finale yükseldi.

Fenerbahçe 2-2 Elazığspor 20 Ocak 2013

M.S.İlker Meral mücadeledeki son düdüğü çaldı.
90'Mehmet Topuz Sinan Kaloğlu'na yaptığı sert hareketten dolayı önce ikinci sarı kartı ardından kırmızı kartı gördü.
90'Ceza sahası sağ çaprazından Mehmet Topuz serbest vuruşu kullandı. Ceza sahasının sol tarafında Mehmet Topuz arka direkte kafayı vurdu ve skoru eşitliği getirdi.
90'GOL! Mehmet Topal
90'Uzatma bölümlerinin ikinci dakikası itibariyle Fenerbahçe oyunu rakip alana yıkmış durumda.
90'Sarı lacivertli takımın atağı yine tehlikeli gelişti. Ceza sahasına sol kanattan gelişen topa Sow röveşata vuruyor. Top yakın mesafeden dışarıya çıkıyor.
90'Maçın hakemi İlker Meral mücadelenin sonuna 5 dakika ilave etti.
90'Maçın son bölümlerinde Fenerbahçe atağında ceza sahasına gönderilen topta Semih'ten önce topa yükselen Ivesa topu kontrol etti ve ardından Semih Ivesa'ya faul yaptı.
89'Yine gelişen ev sahibi takım atağında Semih ceza sahasında topla buluştu ve şutunu çekti savunmadan dönen topa bu kez Kuyt vurdu ve top bir kez daha savunmaya çarpıp uzaklaştı.
88'Fenerbahçe köşe vuruşunu kullandı. Ceza sahasında kafalardan seken topa arka direkte kafa vuran Kuyt topu çok mesafeden dışarıya gönderdi.
87'Bu pozisyonda itirazlarını sürdüren Sedat Bayrak sarı kart gördü. 86'Mehmet Topuz topla rakip ceza alanı sağ çaprazında buluştu ve ceza sahasına ortasını yaptı. Ceza sahasında tam bir karambol oluştu ve Semih o karambolde vuruşunu yaptı ve savunmaya çarpan top kornere gitti.
85'Sinan Kaloğlu Fenerbahçe yarı alanında Mehmet Topal'a faul yaptı. 84'Ev sahibi ekip beraberlik golünü bulmak adına ataklarını dahada sıklaştırdı.
83'Sarı lacivertli ekip yine organize paslarla rakip yarı alana geçti ve sol kantta Caner topla buluşup ceza sahasına ortasını gönderdi. Sow kafa vuruşunu yaptı ama top üstten dışarıya gitti.
82'Fenerbahçe atağında ceza sahası yakınlarında Semih Şentürk ceza sahası dışından şutunu çekti ama top üstten dışarıya gitti.
81'Konuk takım kendi yarı sahasında kaptığı topla kontra atağa çıktı. Sinan'la topu Fenerbahçe ceza alanı önüne kadar taşıdılar ama en son Murat Kayalı ceza sahası dışından vuruşunda top auta çıktı.
80'Ev sahibi ekip kısa paslarla rakip alana geçti ve en son Kuyt rakip yarı alanının ortalarında Sedat'a faul yaptı.
79'SB. Elazığspor'da Mustafa Sarp'ın yerine Murat Kayalı oyuna girdi.
78'Sinan Kaloğlu'yla kontra atağa çıktı konuk ekip ama Sinan topu sol kanatta kaybetti. 77'Mehmet Topal konuk ekibin ceza alanına kadar sokuldu ve sağ kanattan ceza alanına hareketlenen Semih'e gönderdi. Semih topu kontrol edip plase bir vuruş yaptı ama top dışarıya çıktı.
76'Sarı lacivertli ekip kısa paslarla rakip yarı alana geçti. Rakip yarı alanın her noktasında paslaştıktan sonra Serdar Kesimal topu sağ kanatta kaybetti.
75'Kontra atak geliştiren konuk ekipte Serdar Gürler sağ kanatta topla buluştu ama savunmasında Caner topu aynı kanattan taca gönderdi.
74'Pozisyonun ardından Ivesa kısa süreli bir sakatlık geçirdi ama ayağa kalktı. Oyunda yeniden başladı.
73'Fenerbahçe sol kanattan yine etkili geldi. Sol kanattan yapılan ortaya Sow güzel dokundu ama top kaleci Ivesa'da kaldı.
72'Konuk ekipte Jervis ve Köksal'ın yerine Sinan ve Mehmet Çakır oyuna girdi.
71'Yine gelişen ev sahibi ekip atağında Mehmet Topuz rakip yarı alanını sağ kanadında rakibine faul yapıyor.
70'Ev sahibi ekip farkı bire indirdikten sonra beraberlik golünü bulmak adına ataklarını dahada sıklaştırdı.
69'Golden sonra bir atak daha geliştirdi Fenerbvahçe ama ceza sahasına gelen topa Kuyt kafayı vurdu top yakında dışarıya çıktı.
68'Gelişen Fenervahçe atağında Semih Şentürk topu ceza alanı yakınına kadar taşıdıktan sonra ceza sahası içindeki Kuyt'a gönderdi. Kuyt topu hemen daha ilerideki Sow'a gönderdi. Sow'dan önce hareket eden savunmada Sedat Bayrak topu uzaklaştırmakta kararsız kalırken Sow topa ayağını uzattı ve farkı 1'e indirdi.
68'GOL! Sow
68'SB. Elazığspor kalecisi Ivesa yavaş hareket ettiği gerekçesiyle sarı kart gördü. 67'Kısa paslarla rakip yarı alanda paslaşan Fenerbahçe'de Baroni hafif sol çaprazdan ceza sahasına ortasını yaptı ama kafalardan seken top auta gitti.
66'Ev sahibi ekipte Kuyt orta alandan aldığı topla ceza sahası yakınına kadar gitti ve şutunu çekti. Savunmada Bilica'ya çarpan top kornere gitti.
65'Fenerbahçe'de Caner Erkin kendi yarı alanının sol kanadından topu ileriye taşımak adına arkadaşına pas gönderdi ama Jervis'e çarpan top taca çıktı.
63'Bilica kendi yarı alanında Baroni'yi faulle durdurdu ve maçın hakemi İlker Meral tehlikeli bir yerden serbest vuruşu işaret etti. Kaleye yaklaşık 20 metre uzaklık.
62'Kısa paslarla organize bir şekilde rakip alana geçen ev sahibi ekipte Sow, Baroni'den aldığı pasla topu ceza alanına kadar sürdü. Şutunu çekti ama top üstten dışarıya çıktı.
61'Yine gelişen ev sahibi takım atağında savunmasına yardımcı olan Jervis kendi yarı alanının sol kanadından topu taca gönderdi. 60'Mehmet Topuz Fenerbahçe atağını sağ kanattan geliştirdi ve son çizgi yakınlarına kadar gitti. Ardından ceza sahasına topu gönderemeden savunma topu uzaklaştırdı. 59'SB. Elazığspor sağ kanattan atak geliştirmek istedi ama Caner rakibine faul yaptı.
Serbest vuruşu konuk takım kullanacak.
58'Sarı lacivertli ekipte Kuyt rakip ceza alanı önüne topla buluştu kaleye doğru şutunu çekti ama top savunmaya çarpıp uzaklaştı.
57'Ev sahibi ekip savunmasınan Caner Erkin rakip ceza alanına uzun bir top gönderdi. Kafalardan seken topu en son Orhan Ak kontrol etti. Mehmet Topuz Orhan Ak'a yaptığı hareketten sonra sarı kart gördü.
56'Her iki takımda oyun alanında 10 kişi kaldı.
55'Bu pozisyon sonrasında maçta ortam biraz gerildi. Gökhan Gönül ve Zeegelar direk kırmızı kart görerek oyun dışında kaldı.
54'Fenerbahçe'de Gökhan Gönül kendi yarı sahasından aldığı topla rakip alana geçti ama Gökhan'a faul yapıldı. 53'Moussa Sow'la sol kanattan tehlikeli bir atak gelişti. Sow topu ceza sahasına gönderdi ama savunma tehlikeyi uzaklaştırdı. 52'Bu dakikayı her iki takımın orta sahada yaptığı karşılıklı pas hatalarıyla geride bıraktık.
51'Ev sahibi ekip ceza sahasına yakın bir noktadan sağ kanattan serbest vuruş kullandı ama ceza sahasına gelen topu savunma uzaklaştırdı. 50'SB. Elazığspor'da Serdar Gürler sarı kart gördü.
49'Sarı lacivertli ekipte Baroni rakip ceza yayı üzerinde topla buluştu ve ceza alanı içindeki Semih'e oynadı. Semih'te hiç bekletmeden sol kanattaki Kuyt'a verdi. Kuyt topa sert vurdu top üstten dışarıya çıktı.
48'SB. Elazığspor atağında Serdar Güler ve Serdar Kesimal Fenerbahçe yarı alanının sağ kanadında ikili mücadeleye girdiler ama top Serdar Gürler'den taca çıktı.
47'Fenerbahçe ikinci yarının başlamasıyla rakip alana geçti ve sağ kanattan Gökhan Gönül ceza sahasına orta yaptı ama savunma topu taca gönderdi.
46'İkinici yarıda Fenerbahçe'de Krasic ve Salih oyunan çıkarken Semih Şentürk ve Mehmet Topuz oyunda.
46'İkinci yarı SB. Elazığsporlu oyuncuların vuruşuyla başladı.
D.A.Topla daha fazla oynayan takım Fenerbahçe olarak gözükürken konuk ekip daha çok kontra atak futbolunu tercih etti.
D.A.Maçın ilk yarısında kırmızı kart olmazken, tek sarı kartı 35. dakikada Orhan Ak gördü.
D.A.İlk yarıyı 2-0 önde bitiren SB. Elazığspor'un golleri 11. dakikada Jervis ve 27. dakikada Köksal'dan geldi.
D.A.İlk yarının uzatma bölümünde önemli bir pozisyon olmadı ve ilk devre konuk ekip SB. Elazığspor'un 2-0'lık üstünlüğü ile sona erdi.
45'Maçın ilk devresine İlker Meral 2 dakika ilave etti.
44'Sarı lacivertli ekip serbest vuruşu kullandı. Ceza sahasına gönderilen topu Ivesa kontrol etmek isterken kendisine faul yapıldı.
43'Bordo beyazlı ekibin yarı alanının ortalarından ve sağ taraftan Jervis top kapma mücadelesinde ayağını fazla kaldırdı ve maçın hakemi endirekt serbest vuruşun işaret etti.
42'Fenerbahçe sol kanattan Caner'le köşe vuruşu kullandı. Ceza sahasında karambol oluştu ve konuk ekip savunması topu bir kez daha kornere gönderdi.
41'Orta alanda oyuncular arasında sıkışan topu Sow kontrolü altına aldı ve savunmasına gönderdi. 40'Gelişen Fenerbahçe atağında Krasic savunma arkasına koşu yapan Kuyt'a ara pasını gönderdi ama konuk ekip savunmasının müdahalesi yerindeydi.
39'Konuk ekip yarı alanının ortalarında ve sağ kanadında Serdar Kesimal topa eliyle dokundu ve hakem endirek serbest vuruşu verdi.
38'SB. Elazığspor'da korneri Serdar Gürler kullandı ama Köksal'ın vuruşunda top dışarıya çıktı. 37'Konuk ekip Zeegelar'la sol kanattan bir kontra atak geliştirdi. Son çizgi yakınlarında Serdar araya girdi ve topu taca gönderdi. Taç atışı kullanıldı savunma bu kez topu kornere gönderdi. 35'Bir başka Fenerbahçe atağında ceza sahasının sağ çaprazında Orhan Ak, Krasic'e yaptığı sert hareketten dolayı sarı kart gördü. 34'Fenerbahçe farkı azaltmak adına ataklarını sıklaştırdı. Ceza sahası sol içinde Salih topla buluştu. Kaleye şutunu gönderdi ama top üstten auta çıktı.
33'Yine gelişen Fenerbahçe atağında Bilica pasını sol kanattaki Orhan'a verdi. Orhan'da kalecisine ger pas yaptı. Sow topa hareketlendi ama Ivesa çıktı ve topu aldı.
32'Sarı lacivertli ekipte Krasic ve Sow sol kanattan atağa çıktılar. en son Sow topla buluştu ve ceza alanına doğru topla koşusunu yaptı. Savunmadan sıyrılmadan vuruşunu yaptı ama savunma araya girdi ve seken top Ivesa'ya kadar geldi.
31'Hızlı gelişen Fenerbahçe atağında ceza sahasına sağ çaprazdan orta geldi ama savunmada Sedat topu kornere gönderdi.
30'SB. Elazığspor yine aynı noktadan bir taç daha kullandı. Jervis sol çaprazda topla buluştu ama Serdar topu kontrolü altına aldı.
29'Bordo beyazlı ekip Fenerbahçe yarı sahasının sağ kanadından taç kullandı ama Fenerbahçe savunması pozisyon oluşmadan tehlikeyi önledi.
28'Ev sahibi ekip golden sonra iki kez rakip kaleye yüklendi. En son pozisyonda ceza sahasına sol çaprazdan sokulan Kuyt ofsayt pozisyonunda kaldı.
27'Konuk takım atağında ceza sahasına yakın bir noktadan sağ çaprazdan ceza sahası içinde ve sol tarafındki Köksal'a uzun bir top gönderildi. Köksal topu kontrol etti ve güzel bir vuruşla farkı 2'ye çıkardı.
27'GOL! Köksal ile 2-0 yaptı.
25'SB. Elazığspor savunmasındaki Bilica ceza sahası içinden çok riskli hareketler sonucu topu kaybetti ve Gökhan kaleye şutunu çekti ama savunmaya çarpan top kornere gitti.
24'Yine gelişen Fenerbahçe atağında ceza sahası sağ çaprazı yakınlarında Krasic sağ kanattan gelen arkadaşı Gökhan'a vermek istedi ama topu biraz uzağa atınca topta dışarıya çıkmış oldu.
23'Fenerbahçe'de Krasic, Caner'den aldığı topla ceza yayı üzerinde buluştu. Krasic kaleye şutunu çekti savunmadan seken top ceza sahası sağ çaprazına doğru hareketlendi. Sow topu yakaladı ve hemen vuruşunu yaptı. Top doğrudan dışarıya gitti.
22'Ev sahibi ekip rakip yarı alanının ilk metrelerinin sağ kanadından serbest vuruş kullandı ama ceza sahasına gelmeden savunma topu uzaklaştırdı. 21'Fenerbahçe rakip yarı alanda topu kaybetti ve konuk takım kontra atağa çıktı. Marvin en son sol kanatta topla buluştu ama topun kontrolünü sağlayamadı. Top Egemen'de kaldı. 20'Sağ kanattan taç atışını kullandı Fenerbahçeli oyuncular ama Krasic ceza alanına ortasını gönderdi ama top doğrudan dışarıya çıktı.
19'Sarı lacivertli oyuncular rakip sahada baskı kurduğu anda, Bilica topu kalecisine gönderdi. Ivesa gelen topu doğrudan taca gönderdi.
18'SB. Elazığspor, rakip yarı alana geçip atağın yönünü sol kanada çevirdi. Köksal ceza sahasına gönderdi ama Jervis'in vuruşunda top dışarıya çıktı.
17'Fenerbahçeb yarı sahasının sağ kanadında Egemen, Köksal'a faul yaptı. Serbest vuruşta ceza sahasına doğru gönderilen topu Volkan yumrukladı ardından atak devam etti ama top dışarıya çıktı.
16'SB. Elazığspor savunmasından seken topu Krasic ceza sahası dışında kontrol etti. Ardından kısa paslarla tekrar kaleye doğru yöneldiler ama savunma ceza sahasına gelen topu kornere gönderdi.
15'Baroni serbest vuruşu arka direkteki Kuyt'a doğru gönderdi. Kuyt kafasıyla topu kale alanına göndermek istedi ama savunma tehlikeyi önledi.
14'Fenerbahçe, rakip yarı alanının sağ kanadıyla ceza sahasının tam ortasından serbest vuruş kullanacak.
13'Ev sahibi ekip futbolcuları kendi yarı alanlarında kendi aralarında kısa paslarla rakip yarı alana geçti ama Salih sağ kanada yanlış bir pas gönderdi ve top taca çıktı.
12'Golden sonra Fenerbahçeli oyuncular rakip yarı alana geçip atak yaratmak istedi ama başarılı olamadılar.
11'Konuk ekip savunmadan Köksal'la rakip yarı alana geçti. Sağ kanattan ceza sahasına yapılan ortaya Jervis güzel bir kafa vuruşuyla topu ağlara gönderdi.
11'GOL! Jervis Elazığspor 1-0 öne geçti
10'Konuk ekip yarı sahasının sol kanadındaki Baroni'ye uzun bir pas atıldı. Baroni'de topu hiç bekletmeden ceza sahasına koşu yapan Sow'a gönderdi ama top Sow'u aştı ve dışarıya çıktı.
9'SB. Elazığspor, Fenerbahçe yarı alanının ortalarından sağ kanattan serbest vuruş kullandı ama ceza sahasına gelen topu Egemen uzaklaştırdı.
8'Sarı lacivertli elipte konuk takım ceza alanı önlerinde Bilica topla buluştu. Ceza sahası dışından sert vurdu ama top farklı şekilde dışarıya çıktı.
7'Konuk ekip ceza sahası sağ çaprazından serbest vuruş kullandı. Zeegelar topu diğer direğe doğru ortaladı. Bilica topa dokundu ama top dışarıya çıktı. 6'Caner Erkin, ileride tek başına olan Sow'a uzun bir pas gönderdi ama Bilica daha önce müdahalede bulundu topu uzaklaştırdı.
5'Fenerbahçe rakip yarı alanda atak aradığı sırada Adem raya girerek topu kaptı ve kontra atağa çıkmak üzereyken kendisine faul yapıldı.

4'Gökhan Gönül sağ kanattan atağa kalktı ve son çizgiye kadar indi ama konuk ekip savunmasına yardıma gelen Zeegelar tehlikeyi önledi.
3'Fenerbahçe ceza sahasının hemen önünde Köksal, Salih Uçan'a faul yaptı. 2'Bu dakika itibariyle Fenerbahçeli oyuncular rakip yarı alanda tehlike yaratmak için organize paslar yapıyor.
1'Karşılaşma Fenerbahçeli oyuncuların vuruşuyla başladı.

Fenerbahçe - Elazığspor Maç Başladı.. 20 Ocak 2013 Ligin ikinci yarısında kendi evinde Elazığspor ile karşılaşıyor.Fenerbahçe Elazığspor maçı İki ekip, Elazığspor'un Süper Lig'de yer aldığı 2002-2003, 2003-2004 ve bu sezon birbirlerine rakip oldu. Geride kalan 5 maçtan 3'ünü Fenerbahçe kazanırken, 2'si berabere bitti. Fenerbahçe'nin toplam 16 golüne, Elazığspor 7 golle yanıt verdi.

Benim İçin Üzülme 12.Bölüm 22 Ocak 2013


Benim İçin Üzülme 12.Bölüm 22 Ocak 2013 Buke gelinliğini giydi nikah masasına oturdu ama evet demedi. Niyazi için dünyanın sonu geldi ama Buke kararlı o imzayı atmayacak.

Niyazi ve Buke tekrar nikâh masasına oturmuştur. Acaba Buke'nin cevabı ne olacaktır? Nermin onları affedip eve dönecek midir? Babasını noterde yakalayan Harun, onun tekneyi satmasını engelleyebilecek midir? Yaşar'ın kumar merakı saplantıya dönüşürken, Orhan'ın kalbi artık daha farklı çarpmaktadır. Şahin ise unutmaya çalıştığı geçmişini hatırlamaya başlamıştır.

Kuzey Güney 59 Bölüm 23 Ocak 2013

Kuzey Güney 59 Bölüm 23 Ocak 2013 Güney soğukkanlılıkla yazdığı senaryoyu oynarken, bu sürece şüpheyle yaklaşan tek kişi Kuzey oluyor. Kuzey attığı her adımda, Güney’in özgürlüğünün en büyük tehdit haline geliyor. Banu’nun pimini çekip bıraktığı bomba, hem köşkte, hem de Kuzey’in hayatında büyük bir gürültü koparır. Güney’in Ferhat’ın katili olduğu gerçeği, artık Kuzey için sadece bir şüphe değildir. Güney ise üstündeki suçlamalardan kurtulmak için kurbanını seçmiştir bile. Güney’in özgürlüğüne karşılık, Kuzey’den sonra bedel ödeme sırası Banu’dadır. Güney soğukkanlılıkla yazdığı senaryoyu oynarken, bu sürece şüpheyle yaklaşan tek kişi Kuzey olur. Kuzey attığı her adımda, Güney’in özgürlüğünün en büyük tehdit haline gelecektir. Güney kendini Kuzey’den korumak için yeni planlar yapar. İki kardeş arasına yeni düğümler atılır. Teknede yaşadığı korkulu anları bahane eden Cemre geçici bir süreliğine annesinin yanına gelir. Bir yıl aradan sonra hayatlarındaki fırtınalar Cemre, Güney ve Kuzey’i aynı mahallede bir araya getirmiştir, Ancak Cemre’nin tek isteği, Kuzey’le iletişime geçeceği bir an yakalamaktır. Öte yandan, vicdan azabını bastırmak için her yerde Simay’ı arayan Zeynep, karanlıkta ona dair bir ışık bulur. Zeynep’in yarattığı fırtınanın enkazıyla yüzleşme zamanı gelir. Aynı gece, Kuzey’le Cemre’ye ise farklı bir sürpriz hazırlar. Tam da Cemre’nin istediği gibi, kimsenin Kuzey’le aralarına giremeyeceği bir an yaşarlar. Gecenin rengi, Kuzey’in kapısındaki davetsiz misafirin getirdiği haberle bir anda değişecektir.

Antalyaspor 3-5 Gençlerbirliği Maç Özeti 20 Ocak 2013

Antalyaspor 3-5 Gençlerbirliği Maç Özeti 20 Ocak 2013 Bugün oynanan mücadelede Antalyaspor kendi evinde Gençlerbirliği takımına yenildi.8 gol olan maçta Antalyaspor 2 farkla 3 puanı Gençlerbirliğine kaptırdı.

Trabzonspor 1-3 Karabükspor Maç Özeti 20 Ocak 2013

Trabzonspor 1-3 Karabükspor Maç Özeti 20 Ocak 2013 Bir büyük daha yenilgi aldı.Kendi evinde oynadığı mücadeleyi 3-1 kaybetti.Trabzonspor Karabükspor ile oynadığı maçı 3-1 kaybetti.

Bağlantılar