13 Eylül 2012 Perşembe

Şık ve kullanışlı bere modelleri


Kış mevsiminin ve sonbahar mevsiminin en güzel aksesuarlarından biri olan bere modelleri, hem el örgüsü hem de makine örgüsü modelleri ile satışa sunuluyor.

Hem bayan bere tasarımları, hem erkek bere tasarımları hem de çocuk bere tasarımları genelde atkı ve eldiven ile aynı renk ve modelde tasarlanıyor ve böylece takım halinde satılıyor. Bayan bere modelleri, genelde karışık renkli ve şık modeller olarak örülüyor. Kadife ipten örülmüş bereler en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Çünkü kadife ip hem sıcak tutuyor hem de çok şık duruyor. Erkek bereleri için tek renk ve sade desenli bir model tercih ediliyor. Çocuk bereleri ise canlı renklerin kullanıldığı uçlarında ponponların kullanıldığı sıcak ve sevimli modeller olarak tercih ediliyor. Sıradan bereler yerine gayet şık ve atkı gibi de kullanılabilen geniş ve tek parça bereler ise yılın en çok tercih edilen bereleri arasında yer alıyor.

Birbirinden şık ve sıcak tutan bereler örmek için yüncülerden istediğiniz ipi alıp örebilir veya hazır bere satışı yapılan internet sitelerinden alışveriş yapabilirsiniz.

Bağlantılar