12 Nisan 2012 Perşembe

Nisan ayı özel otomobil kampanyaları

Nisan ayının başlamasıyla beraber birçok otomobil firması yeni kampanyalar ile adını duyurmaya başladı.Araç fiyat vergilerinin artmasıyla birlikte otomobil fiyatlarında 2012 yılında artış yaşandı.

Firmalar bu artışlarda tüketiciyi kolay bir şekilde araça kavuşturmak ve kısa ödeme imkanı ile araba sahibi yapmak istiyor.

Önde gelen otomobil firmalarının nisan ayına özel başlattığı kampanyalar:

Ilk olarak Türkiye'de rekor satışlar yolunda koşan Fiat'ın kampanyasına göz atalım.

Nisan ayı boyunca Linea, Punto Evo, Grande Punto ve Punto S6 modellerine 20.000 TL 2 yıl % 0 faiz; Panda,Fiat 500, Palio Sole ve Albea Sole modellerine 15 ay vadeli 15.000 TL kredi ve %0 faiz avantajıyla birlikte alıcılarına fırsat sunuyor.

Ardından gelen büyük bir kampanya ise Nissan'dan:

Nisan ayı kampanyası ile crossover segmentinden Qashqai modeline sahip olmak isteyenlere 18 bin TL için 18 ay boyunca yüzde 0 faiz ile kredi kullanma fırsatı sunuluyor. Eşsiz tasarımıyla fark yaratan Juke modeli için ise kampanya kapsamında 13 bin TL için 13 ay boyunca yüzde 0 faiz ile kredi kullanma şansı bulunuyor. Binek araç segmentindeki Micra ve Note modellerinden birine sahip olmak isteyenler de 10 bin TL kredi kullandıkları takdirde 12 ay için yüzde 0 faiz ile ödeme fırsatı yakalayacaklar.

Bağlantılar