9 Mart 2012 Cuma

Fiat Kampanyaları | Fiat 15.000 TL`ye 15 Ay 0 Faizli Oto Kampanyası

Fiattan kampanyalar kesilmiyor.Şimdide Fiat Araç Alan Parolulara 750 TL İndirim Var. Fiat Servis, Arçelik, Aygaz Tüpgaz, Beko ve Koçtaş’tan toplamda 500 TL alışverişe, Fiat ticari araç alımlarında 750 TL indirim. Kampanya Fiorino Combi, Fiorino Combimix, Doblo Classic Combi ve Yeni Doblo Combi alımlarında geçerlidir. 

Fiat Ticari Araç İndirimleri

Fiat Oto Kampanyası

- Fiat Ticari Araç İndirimi Kampanyadan yararlanmak için 8 Şubat ve 29 Şubat 2012 tarihleri arasında Arçelik, Aygaz Tüpgaz, Beko, Fiat Servis veya Koçtaş Paro Yıldızlar Topluluğu üye iş yerlerinde aynı Parolu kart ile toplamda 500 TL ve üzeri alışveriş yapılması gerekmektedir.
- Fiat Servislerinde Parolu kart ile yapılan alışverişlerde, fatura sahibi ile Parolu kart sahibinin aynı olması zorunludur.
- Birleştirilmiş olan Parolu kartlar ile yapılan alışverişler aynı Parolu kart ile yapılmış sayılacaktır.
- Fiat Ticari Araç İndirimi Kampanya kapsamında harcamasını tamamlayan tüketicilerin, 750 TL lik araç indiriminden yararlanması için Fiat aracını satın almadan önce 444 22 55 Fiat Çağrı Merkezi’ni arayıp ad, soyadı, kart no, telefon, il ve ilçe bilgilerini paylaşarak kampanyaya kaydını yaptırması gerekmektedir.
- 750 TL’lik araç indirimi 29 Şubat 2012 tarihine kadar Fiorino Combi, Fiorino Combimix, Doblo Classic Combi ve Yeni Doblo Combi model araç alımlarında geçerlidir.
- Fiat Ticari Araç İndirimi Kampanya filo ve diğer özel satış indirimleri ile birleştirilemez.
- Fiat Ticari Araç İndirimi Kampanya katılımcı Fiat bayilerinde geçerlidir.
- Ayrıntılı bilgi Fiat showroom’larında.

Bağlantılar